Hrajeme o 300 rodinných cen

100x Poukázka na sportovní vybavení

Vyberte si z nabídky sportovních potřeb z nabídky prodejen Decathlon. Poukázku v hodnotě 2 500 Kč můžete uplatnit v kterékoliv z prodejen v České republice, nebo v e-shopu. Decathlon je francouzský prodejce sportovního zboží, který nabízí sportovní vybavení pro celou rodinu pod svými značkami, nebo vybavení od renomovaných výrobců sportovního a turistického vybavení.

Výhru můžete uplatnit třeba zde: www.decathlon.cz

100x Poukázka na společenské hry

Užijte si báječnou zábavu pro celou rodinu nad společenskými hrami od společnosti Albi. Výherní poukázku v hodnotě 1 000 Kč můžete uplatnit na některou z deskových her nebo na vědomostní kvízy, nad kterými se pobavíte s rodinou nebo přáteli. Poukázku můžete uplatnit v kterékoliv z 26 prodejen v České republice.

Více informací o tom, co si můžete za poukaz koupit, na www.albi.cz

Vstupenky do kina

Na jaký film se vypravíte? Určitě si máte z čeho vybírat. Komedie, animované filmy, akční trháky nebo zamilované filmy.

60x Cinema City (ČR)

Vyhrajte 4 dárkové poukazy, které můžete vyměnit za 4 vstupenky do 2D kina na film podle svého výběru. Je tedy jen na vás, jaký film si vyberete a koho s sebou na filmový zážitek vezmete. Dárkový poukaz můžete vyměnit za vstupenku v kterémkoliv multikině Cinema City po celé ČR v libovolných dnech.

Výhra obsahuje:
4 poukazy na vstup do 2D kina Cinema City na film a v termínu podle vlastního výběru

Více informací, program kin, seznam kin: www.cinemacity.cz

20x Cinemax (SR)

Vyhrajte 4 dárkové poukazy, které můžete vyměnit za 4 vstupenky do sítě kin Cinemax na film podle svého výběru. Samozřejmě si vybíráte kino, do kterého s rodinou vyrazíte. Dárkový poukaz můžete vyměnit za vstupenku v kterémkoli multikině Cinemax po celé SR v libovolných dnech.

Výhra obsahuje:
4 poukazy na vstup kin Cinemax na film a v termínu podle vlastní volby

Více informací, program kin, seznam kin: www.cinemax.sk

Vstupenky do oblak

Chcete zažít romantický let balónem nad lokalitou, kterou si vyberete, nebo dáte přednost vyhlídkovému letu ve vrtulníku?

10x Let balonem

Vyberte si, z jakého startovního místa po České republice chcete letět a v jakém termínu by se vám to nejvíce hodilo. Platnost letenek je nastavena jako dvouletá. Takže máte dostatek času na výběr lokality. Dopravu na startovní místo si musí pasažéři zajistit sami, balonářská společnost je po přistání a po křtu na vzduchoplavce odveze zpět na místo startu.

Výhra obsahuje:
Let balonem pro 4 osoby s platností poukazu 2 roky

Více informací o výhře: www.balony.eu

10x Let vrtulníkem

Vyhlídkový let ve vrtulníku R44 pro 3 osoby
Místo: Mladá Boleslav
Délka trvání letu: 20 minut

S hlavou v oblacích si užijete pohled na krásy české krajiny díky vyhlídkovému letu ve vrtulníku R44. Po příjezdu na letiště v Mladé Boleslavi se seznámíte s pilotem, se kterým absolvujete svůj vyhlídkový let. Před letem si společně potvrdíte domluvenou trasu letu. Poté vás pilot krátkou instruktáží seznámí s bezpečnostními pokyny během celého letu. Při samotném letu, který trvá 20 minut, je možné komunikovat s pilotem. Natáčení a focení je samozřejmě povoleno.

Výhra obsahuje:
20minutový let ve vrtulníku pro 3 osoby